همکاری با ما

با سلام و ادب

بدین‌وسیله به استحضار می‌رساند گروه آموزشی سعید گل محمدی با دارا بودن سال‌ها تجربه آموزشی در زمینه برگزاری کارگاه و سمینارهای آموزشی و انتشار کتاب‌های مدیریتی وآموزشی در عرصه فرهنگ کشور، آمادگی خود برای اجرای طرح توسعه کتابخوانی با عنوان « تحول» را اعلام می دارد.

همان طور که مستحضر هستید توجه به نیاز آموزش به عنوان مبنایی برای رشد و پیشرفت، سازمانها را بر آن داشته تا از هر راه ممکن به دنبال تجهیز منابع انسانی خود به جدیدترین مهارت ها باشند. در این میان گروه آموزشی سعید گل محمدی با احساس مسئولیتی تازه و بعد از طی فراز و فرودهای بسیار در امر آموزش سازمانی، با طرح نام آشنا و کارشناسی شده و مطالعه محور خود با عنوان « تحول» به میدان آمده تا با ترویج فرهنگ مطالعه در میان مدیران و تمامی کارکنان یک سازمان با افزودن سطح آگاهی و مهارت های ایشان، در حد بضاعت خویش تغییری به سمت رشد و کمال در میان نهادهای مهم جامعه ایجاد کند.

این طرح آموزشی مطالعه محور بر آن است تا در این عرصه فرهنگی، منابع مناسب و مورد نیاز با تقاضای سازما‌ن‌ها را در اختیار فراگیران محترم قرار دهد. از اینرو از اولین مرحلهِ نیازسنجی تا مرحله آخر یعنی اثربخشی را توسط تیم کارشناسان خود و طبق برنامه‌ریزی و زمان‌بندی از پیش تعیین‌شده‌ای، پشتیبانی می‌نماید.

شیوه اجرای طرح:

 • نیازسنجی
 • توزیع بسته های آموزشی در بین کارکنان
 • پشتیبانی
 • برگزاری آزمون
 • ارزیابی و ارائه کارنامه
 • برگزاری کارگاه های آموزشی
 • تعیین میزان اثربخشی
 • و ارائه نتایج نهایی به سازمان

مزایای آموزشی کارگاهی و سمیناری :

کارگاه و سمینار آموزشی یکی از روش های یادگیری فعال می باشد که در چند سال اخیر با روند رو به رشد آن در توسعه ی علمی کارکنان و برنامه ریزی ها و تصمیم گیری های مهم رو به رو هستیم.

نحوه ی اجرا و برگزاری کارگاه ها و سمینارهای آموزشی:

آموزش سازمان ها بنابر قابلیت هایی که دارد (پرسش و پاسخ، ایفای نقش و …) در راستای محتوای ارائه شده بستر مناسبی را برای افزایش آگاهی و به روز رسانی اطلاعات فراهم می آورد.

از این حیص این مجموعه برای ارزیابی کیفیت و میزان تأثیرگذاری کارگاه ها و سمینارها اقدام به برگزاری پیش آزمون و پس آزمون می نماید.

همچنین در این کارگاه و سمینارها فرد مشارکت چشم گیری در فرآیند آموزش دارد تا سرفصل های مطرح شده را به صورت کاملاً عملی آموزش ببیند.

حوزه های فعالیت گروه آموزشی سعید گل محمدی:

۱- دوره های اجتماعی – صنعتی:

مدیریت روابط انسانیتکنیک های حل تعارض سازمانی
مهارت های زندگی شغلیفرآیند و فنون تصمیم گیری
بهداشت روانی در محیط کارمدیریت بحران
شیوه های ایجاد انگیزهمدیریت مبتنی بر نتایج
مدیریت تغییر و تحولخلاقیت و حل مسأله در سازمان
آسیب شناسی سازمانیمدیریت مشارکتی
مدیریت استرسمدیریت سازمانی
مدیریت زمانطرح کسب و کار
روانشناسی بهره وریروانشناسی صنعتی
ارتباطات کلامی، مذاکره تأثیرگذاریتیم سازی
اصول مدیریتمدیریت ریسک
رهبری اثربخش و شیوه های نفوذمدیریت دانش
اصول و فنون مذاکرهمدیریت کیفیت جامع
انگیزش در کارمهندسی مجدد فرآیندها
مقابله با اهمال کاری و مدیریت برخوردمشتری مداری
مدیریت و روانشناسی نوآوری و…. 

۲- برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت:

 • طراحی و اجرای دوره های آموزشی اختصاصی در محل سازمان ها
 • برگزاری دوره های آموزشی ضمن خدمت کارکنان دولت
 • برگزاری کارگاه ها و سمینارهای آموزشی
 • نیازسنجی آموزشی
 • پژوهش
 • طراحی و ارائه بسته های آموزشی

لازم به ذکر است در این راستا، خدمات ویژه و متمایز کننده‌ای چون در اختیار قرار دادن فایل پی.دی اف خلاصه کتابها، ارسال ایمیل‌های مدیریتی و پیامک‌های یادآور، ارائه نسخه صوتی خلاصه کتابها، برگزاری تورهای انگیزشی تفریحی- آموزشی، حضور مدیران در تالار گفتگو و دیگر فعالیت ها جهت حمایت از فراگیران محترم در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت.

حال که لطف پروردگار شامل حال‌مان شده است تا در عرصه فرهنگی کشور همراه هموطنان خود باشیم از شما مدیریت محترم تقاضا داریم یاری خود را از ما دریغ نفرمایید.

جهت برگزاری همایش توسط گروه آموزشی ما و رزرو وقت لطفا درخواست خود را به پست الکترونیکی prosperitymind@yahoo.com ارسال نمایید.

با آرزوی توفیق روزافزون